Manuální práce

Inzeráty
  • Operátor/ka ve výrobě

    Operátor/ka ve výrobě

    Manuální práce Pardubice (Pardubický) 15/02/2018 Check with seller

    Náplň práce: • výroba koberců a plastů do aut pro významnou automobilovou společnost Požadavky: • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost • manuální zručnost • ochota pracovat na směny (3 směnný provoz) Nabídnout můžeme: • zajímavé finanční ohodnocen...

  • Montáže oken

    Montáže oken

    Manuální práce Přerov (Olomoucký) 27/11/2017 30000.00 Kč

    Hledáme zkušené montážní skupiny pro montáže plastových a hliníkových oken.Provádění demontáže,montáže a zednického zapravení,doprava .Práce Přerov a okolí.

  • Zedník Střední Čechy

    Zedník Střední Čechy

    Manuální práce Hobšovice (Středočeský) 24/10/2017 Zdarma

    Hledám zedníka pro dlouhodobou spolupráci, ideálně živnostníka, možnost brigádně. Mé stavby jsou v Praze a Středních Čechách. Podmínkou auto a ochota dojíždět za prací, dále požaduji pracovitost, znalost materiálů a technologických postupů, týmový př...

  • Hledáme zedníky a dělníky

    Hledáme zedníky a dělníky

    Manuální práce Ústí nad Labem (Ústecký) 30/09/2017 Zdarma

    Hledáme zedníky nebo lidi co ovládají zateplování domů. Práce v Úst. kraji. Práce Lovosice,Teplice,Most,Chomutov. Výplata možná každých 14dnů. Záloha možná po 5 odp. dnech. Volejte od 9h do 18h Tel 605 989 826

  • Přijmeme opraváře strojů a zařízení (bez elektro)

    Přijmeme opraváře strojů a zařízení (bez elektro)

    Manuální práce Olomouc (Olomoucký) 25/09/2017 38000.00 Kč

    Hledáme na práci do Německa opraváře zemědělské techniky na servis- skupinu 3 pracovníků. Němčina výhodou. Skupina obdrží auto pro výjezdy. Pokud nebude výjezd práce bude probíhat v areálu firmy. Kontakt je možný POUZE e-mailem nebo telefonicky.

  • Přijmeme seřizovače a obsluhu CNC strojů

    Přijmeme seřizovače a obsluhu CNC strojů

    Manuální práce Olomouc (Olomoucký) 25/09/2017 40000.00 Kč

    Nabízíme práci v Německu, jsou to pozice na různých strojích, Heidenheim, Mazatrol, 3osé, 5-osé AXA, Heller apod. Němčina podmínkou. Kontakt je možný POUZE e-mailem nebo telefonicky.

  • Přijmeme svářeče kovů

    Přijmeme svářeče kovů

    Manuální práce Olomouc (Olomoucký) 22/09/2017 29000.00 Kč

    Přijmeme do pracovního poměru zámečníky - svářeče CO2. Náplní práce je kombinace zámečnické práce dle technické dokumentace a následně svařování. Nutná praxe v oboru. Kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.

  • Přijmeme strojní zámečníky do Německa

    Přijmeme strojní zámečníky do Německa

    Manuální práce Olomouc (Olomoucký) 22/09/2017 40.00 Kč

    Přijmeme pro práci v Německu zámečníka, výhodou komunikativní znalost němčiny. Nutná znalost výkresové dokumentace a základní kurz svařování CO2. Platíme ubytování a cestování. Kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.

  • prace na vezovych jerabech

    prace na vezovych jerabech

    Manuální práce České Budějovice (Jihočeský) 08/09/2017 35000.00 Kč

    Manuální práce - Praha (Hlavní město Praha) - 08/09/2017 35000.00 Kč prace na vezovych jerabech praha cele cr zahranici zaskolime a vydame jerabnicky prukaz moznost ubytovani 775300014

    Manuální práce Praha (Hlavní město Praha) 08/09/2017 35000.00 Kč

    prace na vezovych jerabech praha cele cr zahranici zaskolime a vydame jerabnicky prukaz moznost ubytovani 775300014